Historia Firmy    

Zakład Produkcji Okien Dachowych i Stolarki Aluminiowej powstał w 2008 roku w Lublinie.

Okna dachowe Skylight bazują na autorskiej koncepcji zarówno systemu profili PVC Avantgarde 5000, jak i systemie okuć potwierdzonych badaniem czystości patentowej oraz zgłoszeniem w Europejskim Urzędzie Patentowym. Nowy wyrób produkowany jest w oparciu o nowoczesny park maszynowy.

 

 


 

 

Dział obróbki PVC reprezentują firmy Hollinger i Rotox, obróbka blach to nieocenione i uniwersalne wycinarki laserowe Amada oraz pneumatyczne przyrządy i rolkowe ciągi formowania własnej konstrukcji. Nowy zakład jest kolejnym narzędziem pozwalającym realizować główny cel działalności Dobroplastu polegający na dostarczaniu Klientom produktów najwyższej światowej jakości w atrakcyjnej cenie.

Dział Konstrukcji i Kontroli Jakości czuwa nad zgodnością parametrów produkowanego wyrobu z wynikami badań okna, wykonanymi w Praskim Instytucie CSI, ponadto dba o stałe modernizowanie i konstruowanie nowych urządzeń i przyrządów poprawiających efektywność produkcji i jakość produktów. Do priorytetowych zadań działy należy również unowocześnianie parku maszynowego dla poprawy jakości wszystkich produktów zakładu.

     
Misja Firmy    

Istniejąca od 2000 roku firma Dobroplast (www.dobroplast.pl) zapewniła już sobie ugruntowaną na rynku pozycją w produkcji profili, okien, drzwi, parapetów z PVC. Dlatego w 2004 roku Dobroplast postanowił wzbogacić swoją ofertę o okna dachowe z PVC. Po trzech latach prac konstrukcyjno – wdrożeniowych na początku 2008 roku wyprodukowane zostało w nowym Zakładzie Produkcyjnym pierwsze okno dachowe wahadłowo – obrotowe o nazwie Skylight Premium. Konstrukcja nowego wyrobu bazuje na własnej koncepcji nowego systemu profili PVC Avantgarde 5000, autorskim systemie okuć, potwierdzonych badaniem czystości patentowej oraz zgłoszeniem w Europejskim Urzędzie Patentowym.

   

Propozycja nowego okna dachowego stanowi połączenie staranności, dokładności wykonania, funkcjonalności i estetyki z przystępną ceną.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z informacjami zawartymi na tej stronie i mamy nadzieję, że czarnoksiężnik z naszego logo pomoże Państwu dokonać dobrego wyboru – oglądania nieba przez nasze okna!